0 542 798 09 10
Anasayfa / Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama olarak, Doğa Halı Yıkama güvencesi ile Başakşehir’de halı temizleme hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda firmamızda, halı, yorgan-battaniye yıkama ve stor-zebra perde yıkama ihtiyaçlarınızda her zaman uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile siz değerli Başakşehirli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir’de halı yıkama ihtiyacınız varsa, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca, Doğa Halı Yıkama olarak, halı, koltuk, yorgan, battaniye, stor ve zebra perde gibi birçok temizlik ihtiyacınızda size hizmet vermekteyiz. Üstelik, kaliteli işçilik ve en iyi malzemeleri kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak, müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca, kaliteli ekipmanlar ve malzemelerle müşterilerimizin halılarını özenle yıkıyoruz. Bununla birlikte, hijyenik olarak teslim ediyoruz. Ayrıca, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor ve zebra perde yıkama gibi birçok hizmeti de sizlere sunmaktayız. Bununla birlikte, Başakşehir halı yıkama olarak, size en iyi hizmet için her zaman yanınızdayız. Ayrıca, detaylı bilgi almak için, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz: 0 542 798 09 10

Doğa Halı Yıkama olarak, yıkamak üzere teslim aldığımız tüm halıları en ince ayrıntısına kadar inceleyip, yıkama öncesi ön kontrole tabi tutuyoruz. Hav alma ve ön kontrolün ardından kir, leke ve diğer tüm detaylı inceleme yapıp, sonrasında da fabrikamızdaki profesyonel ve tam otomatik halı yıkama makinesi ile antialerjik şampuanlar kullanarak, antibakteriyel olarak yıkıyoruz.

Temizlik Aşamalarımız:

Doğa Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak, firmamızda yaptığımız halı temizliği esnasında her seferinde en iyi sonuçları almanızı sağlamak için sistematik bir süreç geliştirdik. Başakşehir halı yıkama fabrikamızın halı yıkama süreci şu şekildedir:

Ön inceleme ve yıkama

Halınızı yıkamadan önce ön kontrole tabi tutuyoruz ve yıkama işlemi ile ilgili olarak imalatçı firmanın tavsiyelerini dikkate alıyoruz. İlk olarak, ön inceleme adını verdiğimiz işlemle halınızı detaylı olarak değerlendiriyoruz. Bu sayede her halının farklı şekilde yıkanması gerektiğini belirleyerek, halınızı en iyi şekilde yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Böylece yıkama sonrasında halınızda hiçbir beklenmedik durumla karşılaşmazsınız.

Ardından, tam otomatik bilgisayar kontrollü halı yıkama makinesi ile halınızı derinlemesine yıkıyoruz. Üstelik bu makine sayesinde halınız, özel olarak tasarlanan fırçalar ve yıkama solüsyonlarıyla yıkanarak, derinlemesine temizlenmektedir. Makinemiz, halınızın türüne ve kirliğine göre farklı programlar kullanarak en iyi sonucu elde etmeye çalışır.

Halınız yıkandıktan sonra, yıkama sonrası işlemlere geçiyoruz. Ayrıca halınızın tamamen kuru olduğundan emin olmak için kurutma odalarında bekletiyoruz. Ayrıca, halınızın parlaklığını ve yumuşaklığını korumak için özel solüsyonlar kullanıyoruz.

Doğa Başakşehir Halı Yıkama olarak, halı yıkama işlemini en iyi şekilde yapmak için her zaman özen gösteriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin halıları ilk günkü gibi temiz ve parlak kalıyor.

Sıkma

Yıkama sonrasında sıkma makinesinde halınızı yaklaşık 10 dakika kadar süreyle yüksek devirde sıkma işlemine tabi tutuyoruz.

Kurutma/Sıkma

Sıkma makinesinden alınan ve emdiği suyun yaklaşık %90’ını bırakan halınız özel kurutma odasına gönderilir. Bununla birlikte burada yaklaşık 8 saat içinde tam kuruyan halınız leke kontrolüne gönderilmektedir.

Leke Çıkarma

Başakşehir halı yıkama olarak, halıdaki lekelerle mücadelede etkili ve her defasında en iyi sonuçlar vermekteyiz. Lekelere gerektiği gibi davranıp, en inatçı eskimiş lekeleri dahi %98 oranında çıkarıyoruz.

Son kontrol

Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halınız halojen ışık altından son incelemeye tabi tutulur. Ayrıca, halıda en ufak bir leke veya sorun tespiti durumunda halınız yeniden işleme tabi tutulur.

Paketleme/Teslimat

Yıkama ve kurutma işlemlerinin ardından, halınız özel antialerjik bir parfümle kokulandırılır ve son kontrolü yapılır. Bununla birlikte, uzun süre kalıcı olan bu özel parfüm sıkıldıktan sonra halınız paketlenir. Ardından, ücretsiz servis aracımıza alınmaktadır. Ardından, sizden aldığımız randevu saati sonrası, Başakşehir halı yıkama ücretsiz servis aracı ile adresinize teslim edilen halınız artık kullanıma hazırdır.

Servis Güzergahlarımız:

 

Bizi, İnstagram‘da da takip edin, güncel kampanyalarımızdan anında haberdar olun. Doğa Başakşehir halı yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız: 0 542 798 09 10

Yün Halı Yıkama

%100 memnuniyet garantili yün halı yıkama.

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik halı yıkama, garantili, sigortalı antika halı yıkama.

Detaylar

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 542 798 09 10
Başakşehir Halı Yıkama 0 542 798 09 10 - Doğa Halı Yıkama